OyalarVideo Galeri

Ağır Ama Pek Güzel Kum Boncuk Kenar Oyası – Videolu Anlatım

Ağır Ama Pek Güzel Kum Boncuk Kenar Oyası – Videolu Anlatım

Kum boncuk kenar oyası hem güzel hem de elverişli bir kullanım sağlayan örgü modelleri içerisinde yer almaktadır. El becerisi de gerektirmeyen bir oya türü olan bu tasarımlar son derecede ağır bir görüntü sergilenmesi bakımından da ideal olarak görülmektedir.

Model çalışmayı bilen kişilerin gerçekleştireceği bu model ile hem eşarplar hem de havlular bambaşka bir görünüme de sahip olabileceklerdir.

Kum boncuk kenar oyası dahilinde hareket edecek olan kişilerin halkalı tasarımlar dahilinde hareket etmeleri durumu söz konusu olabilmektedir. olarak bilinen ile de istenilen sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım

Kum boncuk oyalarına dair çalışma gerçekleştirecek olan kişilerin ilk olarak işleyecekleri yazma, havlu ya da namazlık gibi unsurlara gereksinim duyması şarttır. Daha sonraki evrede de 186 numaralı iplik ile beraber 21 numara da kum boncuk kenar oyasını gerçekleştirmek adına en yeterli olan materyaller olarak değerlendirilerek kadınların ilgisini çekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2-3 Yaş Çocuklara İncili Şiş Örgü Hırka Modelleri - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde bebek hırkaları, hırka modeli ve hırka tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı