Bir Patik Modeline İnci Bu Kadar mı Yakışır? – Videolu Anlatım

0 258

Bir Patik Modeline İnci Bu Kadar mı Yakışır? – Videolu Anlatım

Mavi incili tığ işi kadın patik tasarımları hem oldukça kolay örülebilen hem de eşsiz bir görüntüyü ortaya koyan örgü tasarımları olarak öne çıkmaktadırlar. Bu patik modellerine inci detaylarının dahil edilmesi sonucu muazzam bir görünüm söz konusu olacaktır. Oldukça kibar ve zarif bir tasarım olduğu görülebilecektir.

İncili gelin patiği olarak da bilinen örgü modelinde Nako pırlanta marka ip ve 2 numara tığ kullanılmalıdır. İnciler ister dikey istenirse de aralara yapılan sık iğneler halinde patiğe dahil edilecektir. Son derecede kolay bir biçimde yapılacak olan bu patik modeli aynı zamanda da kullanışlılığıyla da ilgi görecektir.

Patik modeline 15 zincirle burun kısmından başlayabilirsiniz. Bundan sonra 3 zincir bırakıp 4. Zincirde 2’li yapabilirsiniz. Her zincirin üzerine 12 adet trabzan yapmalısınız. Her sırada 2 tane sağda 2 tane de solda olmak üzere örmeye devam edebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz patik tasarımını da ortaya koymada başarılı sonuç elde etmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği - Video Anlatımlı başlıklı makalemizde bebek örgü modelleri, bebek yeleği ve haraşo tekniği hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.