ÖrgülerVideo Galeri

Çok Amaçlı Esnek Örgü Yapımı – Videolu Anlatım

Çok Amaçlı Esnek Yapımı – Videolu Anlatım

Hanımlar, en çok rağbet ettiğiniz örgü modelleri arasında yer alan esnek örgünün detaylarını öğrenmek için hazır mısınız? Aynı zamanda da olarak bilinen bu örgü modeli ile bere, atkı, hırka ve gibi tasarımları gerçekleştirmek oldukça kolay bir eylem olarak ifade edilmektedir. Özellikle hanımlar ve çocuklar için bu örgü modellerini tercih ederek çocukların da seveceği kıyafetleri ortaya çıkarabileceklerdir.

Esnek örgü yapmak da oldukça kolay bir eylemdir. Esnek örgü modeli 4 ilmek ve altlarından oluşuyor. İlk sırada yapılacak olan 4 ilmek başlangıç olacaktır. İlk sıra bitince ilmek atımı işlemi de 3 ters 1 düz 3 ters 1 düz biçiminde de gerçekleştirilecektir.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Derya Baykal Bebek Yelegi

Örneğin arkasına da farklı bir örgü tekniğini uygulamalısınız. Çünkü modelin arka tarafı da dümdüz biçimde olacağından dolayı ilk 3 sırada düz ilmeklerle tamamlanacaktır. Bu şekilde hareket ederek önü oldukça hoş arkası düz bir modelden oluşacak tasarımlara da yer verme şansını elde edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Serum Halkalı Çiçek Modelleri-Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Altınbaşak leylak rengi, çiçek modelleri ve pimpirik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı