El İşleriFoto Galeri

Cüzdan Dikimi – Resimli Anlatım

Cüzdan Dikimi – Resimli Anlatım

Biz hanımlar olarak üretkenliği seviyor ve hele de mağazalarda satılan ürünlerin tekdüzeliğinden şikayetçi isek kendi kıyafet ve aksesuarlarımızı kendimiz imal etmeyi tercih ediyoruz.

El yapımı cüzdanlar ve el yapımı çantalar için pek çok yönteme başvurmak mümkün ve bunlardan biri de dikiş yöntemidir. Örgüden veya keçeden cüzdan yapımı kolay olmasına rağmen dikiş ile yapılan ürünler sağlamlığını uzun süre yitirmiyor.

Dikiş, daha çok eskilerin tercih ettiği bir yöntem olarak görülse de yeni çıkan taşınabilir dikiş makineleri sayesinde kolaylıkla istediğimiz her modelin dikimini yapabiliyoruz. Makineler büyük ürünlerin dikimine pek elverişli olmasa da cüzdan veya çanta gibi küçük ürünler için oldukça kullanışlıdır.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  İncili Tığla Yapılan Bebek Patiği - Videolu Anlatım

Aşağıda sizin için derlediğimiz cüzdan dikimi resimli anlatımını paylaştık. Dilerseniz diğer kategorilerimize göz atarak farklı ve el işi fikirlerine göz atarak örneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım

 

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı