ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri

Yapılışı ve Videolu Anlatımı

Hamarat hanımlar, öncelikle bugün yine sayesinde Derya Baykal bebek hırka modelleri içerisinden ‘’Pembiş Bebek Hırkası’’ modelini birlikte yapacağız. Rengini değiştirerek bu modeli erkek bebeklerimiz içinde tercih edebilirsiniz.

Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri

Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Yapılışı

Yakadan başlanan ve dikişsiz robalı hırkamız 81 ilmekle başlanıyor. 4 diş sırası örerek, kol ayrımlarına geçiyoruz. 7 ilmek ördükten 7 ilmek düz örüyoruz ve sonra ilmek dolayarak artırma yapıyoruz. 2 ilmek düz ördükten sonra ilmek dolayarak artırıyoruz. 10 ilmek düz örüyoruz ve dolayarak artırma yapıyoruz. 2 düz örüp, dolayarak artırma örüyoruz. Buradan sonra yapılış aşamalarını öğrenmek için Derya Baykal bebek hırka modelleri içerisinden ‘’Pembiş Bebek Hırkası’’ modeli videomuzu izleyebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Derya Baykal Boyunluk Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım

Aynı zamanda göz nuru olan el işlerinizin satışını gerçekleştirmek için Facebook grubumuza üye olabilirsiniz. Grubumuza dahil olabilmek için BURAYA TIKLAYIN!

Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Battaniye Modelleri Anlatımlı başlıklı makalemizde , Derya Baykal ve modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı