ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Kazak Modelleri Yapılışı – Videolu Anlatım

Yapılışı

Sevgili hanımlar, bugün kendimiz için bir şeyler yapalım dedik ve bu nedenle Derya Baykal kazak modelleri içinden yapılışını beraber çalışacağız. Kalın bir ip kullanırken, 7 numara şişle örüyoruz. İpin rengini kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Bu kazaktan çocuk içinde daha ince bir yünle ve kullanarak yapabilirsiniz.

Derya Baykal Kazak Modelleri Yapılışı

60 atıp, bir düz bir ters örerek lastik kısmını yapıyoruz. 22 düz ördükten sonra 5 tane örüp, 9 ilmek saç örgüsüne kullanıyoruz ve 5 tane örüp, 22 tane düz örüyoruz. Bu modele böyle 60 sıra devam ediyoruz.  Derya Baykal kazak modelleri yapılışı sırasında kol yapımı ve diğer detaylar için videomuzu izleyebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Derya Baykal Bebek Yeleği Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım

Eğer hanımlar siz de el emeği ürünlerinizi satmayı düşünüyorsanız ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, Facebook grubumuza üye olabilirsiniz. Grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , ve Derya Baykal hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı