Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri – Videolu Anlatım

Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri - Videolu Anlatım

0 22

Çanta Modelleri

Merhaba hanımlar, yine yeni bir örgü modeli için bir aradayız. Bugünde Derya Baykal örgü çanta modelleri anlatımlı bir şekilde yapmaya çalışarak, çok şık bir çanta yapımını gerçekleştireceğiz. Yapacağımız çantamız üç bölümden oluşacak şekilde örgü çanta yapacağız. Esnemediği için tabanında Tunus modelini tercih edeceğiz.

Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri

Tabanı oluştururken 10 atarak başlıyoruz ve sıra artırma yaparak taban için gerekli elipsliği vermek için 3 sıra boyunca artırma yaparak 16 ilmeğe ulaşacağız. 53 sıra örmeye devam ediyoruz ve son üç sıraya geldiğimizde eksiltme yaparak taban yapımını bitireceğiz. Derya Baykal örgü çanta modelleri anlatımlı yapılışının devamını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Siz de hanımlar bizim verdiğimiz modellere farklı tasarımlar yaparak, ürünlerinizi farklılaştırabilir ve Facebook grubumuz üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz. Facebook grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

 

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Yeleği Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , Derya Baykal ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!