Gazete Kağıdından Sepet Örgüsü Yapımı – Videolu Anlatım

1 17

Gazete Kağıdından Örgüsü Yapımı

Eğer özellikle de atık malzemelerden geri dönüşüm konusuna meraklıysanız gazete kenarından sepet örgümüze göz atmanızı öneririz. Atık malzemeler ile yapılan el yapımı eşyalar hem daha dayanıklı oluyor, hem de hiç masraf etmeden yeni dekoratif ürünlere sahip olmuş oluyoruz. Ayrıca geri dönüşüme de büyük katkımız bulunarak çevreyi de korumuş oluyoruz.

Pek çok malzeme kullanılabileceği gibi biz bu yazımızda size gazete kağıdı materyali kullanarak neler yaptığımızdan bahsedeceğiz. Öncelikle ihtiyacınız olan şeyler yeteri miktarda kendi belirlediğiniz ölçüde gazete kağıtları, yapıştırıcı ve makas… Bu malzemeler ile sadece sepet değil pek çok el yapımı eşyalar üreterek tercihinize göre renklendirebilirsiniz.

Aşağıdan gazeteden sepet yapımı anlatımlı videomuza ulaşabilirsiniz ve daha fazla eşya anlatımları için sitemize göz atabilir galerimizden yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Havlu Kenarı Nasıl Örülür? - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde el işi, el yapımı ve tığ hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. Büşra diyor

    Videodakileri tıpa tıp bir şekilde yaptım ve çok güzel oldu. Teşekkür ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.