İki Renkli Örgü Yelek Modelleri Yapılışı – Videolu Anlatım

İki Renkli Örgü Yelek Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım

0 28

İki Renkli Yapılışı 

Sevgili hanımlar, bugünde sizlerle iki renkli örgü yelek modelleri yapımı üzerinde duracağız ve yakadan başlamalı yeleğimizi yapacağız. Renk seçimine göre hem kız hem de erkek bebeklerinize olabilecek bu modelin yapımı için ve 4 numara şiş kullandık.

İki Renkli Örgü Yelek Modelleri Yapılışı 

84 ilmekle başladığımızın ilk sırasını haraşo örüyoruz ve ilk iliğimizi açıyoruz. 6 haraşo ördükten sonra ajurlu artırma yaparak sıra sonuna kadar devam edip, diğer renk ipimize geçeceğiz. Öncelikle 6 sıra haroşa ördükten sonra diğer renkli ipimizi bağlıyoruz. 6 renkli ipimizle düz örüyoruz. 2 boş alıyoruz diğer ipten ve 6 diğer renkli ipten örerek bu sırayı bitiyoruz. İki renkli örgü modelleri yapımının devamı için videomuzu izleyebilirsiniz.

Eğer siz de sevgili hanımlar el emeği ve göz nuru olan bu ve bunun gibi ürünlerinizin satışını yapmak istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olabilirsiniz ve üyelik için BURAYA TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Sepet Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Derya Baykal sepet yapımı, Sihirli halka ve sık hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!