Dekorasyon

Oluklu Mukavva ile Orta Sehpa Yapımı

OLUKLU İLE ORTA SEHPA YAPIMI

Artık malzemelerden ve atık ürünlerden geri dönüştürme ürünleri yaratıcı tasarlandığında evlerimizde harika ürünlere dönüşebiliyor. Sehpalar için genellikle palet kullanılsa da oluklu mukavva kullanılarak da gayet sağlam sehpalar elde etmek mümkün. Boyutunu kendinize göre ayarlayarak çay sehpası veya büyüterek ev yapımı orta sehpa da yapabilirsiniz. Arzunuza göre sadece sehpa olarak değil kenarlarını birleştirerek çok çeşitli komodin veya saklama kutuları da tasarlayabilirsiniz. Sehpalar için ayrıca yapmak isterseniz eskiyen sehpa veya komodinlerinizin tekerleklerini, eski tekerlekli sandalyelerinizin tekerleklerini kullanabilirsiniz.

Aşağıda resimli olarak aşama aşama paylaştığımız oluklu mukavvadan sehpa yapımını inceleyerek siz de evde kendi sehpanızı kendiniz yapabilir ve çocuklarınızdan da yardım alarak el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Gazete Kağıdından Sepet Örgüsü Yapımı - Videolu Anlatım

Daha fazla geri dönüştürme ve ev yapımı dekorasyon tasarımları için sitemize göz atmayı ve kategorilerimizi incelemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Tuğla Görünümü Duvar Boyama - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde duvar boyama, ve görünümlü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı