El İşleriVideo Galeri

Şimdiye Kadar Görülen En Güzel Kalp Sabun Lifi – Videolu Anlatım

Şimdiye Kadar Görülen En Güzel – Videolu Anlatım

En güzel kalpli sabun lifi olarak bilinen modeller hem kolay bir biçimde örülecek olması hem de fazlasıyla kullanışlı olması ile de ideal bir evrede yer almaktadır. Buna bağlı olarak da nitelikli olarak bilinen kalp sabun lifi banyoların vazgeçilmezi olarak tüm renklerle ortak noktasını da sürekli olarak gösterebilecek biçimde yer alan olarak değerlendirilmektedir.

Şimdiye Kadar Görülen En Güzel Kalp Sabun Lifi - Videolu Anlatım

içeren sabun lifi yapılırken gerekenler arasında 5 renk lif iplerinin yanı sıra 7 numara tığ ve makas yer almaktadır. ile örülmüş olan bu yeni tasarım son derecede kullanışlı olarak her kadının ilgisini çekebilecek bir vaziyette de yer almaktadır.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Yıldız Çiçeği Lif Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım

Banyoda kullanılmasının yanında mutfakta da aktif biçimde tercih edilecek olan liflerin tezgahların ayrılmaz bir parçası olarak görülebilecektir. Tezgahların yanında çaydanlık altları ve masa üzerilerinde de etkili olarak gerçekleştirilecektir. 5 tane üst üste fıstık eklenerek yapılacak olan bu tasarım son derecede ideal olarak da bilinen model olarak ifade edilecektir.

Bir önceki yazımız olan 2-3 Yaş Çocuklara İncili Şiş Örgü Hırka Modelleri - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde bebek hırkaları, hırka modeli ve örgü hırka tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı