Örgü Modelleri

Tığ İşi 1-2 Yaş Bebek Yelek Modeli Yapılışı – Videolu Anlatım

Spread the love

Tığ İşi 1-2 Yaş Bebek Yelek Modeli Yapılışı – Videolu Anlatım

Hanımlar yeni yılın ilk soğuk günlerinde bebeklerimizi ısıtmak için örgü yelek bebek modelleri kullanılarak, tığ ile 1-2 yaş bebeklerinizin giyebileceği bir yelek yapacağız. Bunun için Nako Süper İnci marka ip ile 4 numara tığ kullanacağız.

Çok sıkı olmayacak şekilde uzunca bir zincir çekiyoruz. Örnekten fazla geleni sonradan kesebilirsiniz. Daha sonra bitiş yerinden başlayarak 6 zincire batarak 1 tane trabzan yapıyoruz. 2 zincir çektikten sonra 3. zincire batarak trabzan yapalım. 2 zincir çektikten sonra 3. zincire batarak kutucuklar yapmaya devam ediyoruz. Toplam 38 kutucuk elde edene kadar devam ediyoruz. Kutucuklar bitince ilk kutucuğun içine 3 tane trabzan yapıyoruz ve bu şekilde her kutucuğa 3 tane trabzan yaparak devam ediyoruz ve sıkı bir yapmamaya özen gösteriyoruz. Bundan sonraki sıraların yapımı için videomuzu izleyerek, örgü yelek bebek modelleri için devam ediyoruz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Örgü Nasıl Örülür?

Eğer siz de hanımlar örgü örmeyi seviyorsanız ve ek gelir elde etmek isterseniz, Facebook grubumuza katılarak, örgülerinizi satabilirsiniz. Facebook grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı