Derya Baykal Şal Yapımı ve Videolu Anlatımı

Derya Baykal Şal Yapımı ve Videolu Anlatımı

0 248

ve Videolu Anlatımı

Sevgili hanımlar bugün sizlerle Derya Baykal şal yapımı örneklerimizden bir tanesini yapacağız. Renkli renkli yapabileceğiniz gibi tek renk yapabileceğiniz bu şalımızı şık kıyafetlerinizi kombinlemek içinde kullanabilirsiniz.

Derya Baykal Şal Yapımı ve Videolu Anlatımı

Şalımızı yapmak için önce bir sihirli halka yapıyoruz ve 2‘şer zincir çekerek, 8 tane yaparak sihirli halkamızı küçültüyoruz. İkinci sırada bademlerimizi yapmak için uzun dolgular yapıp birleştiriyoruz ve 1 zincir çekiyoruz. Bir yuvaya 4 tane badem yaparak, örümceklerin yapımına geçiyoruz. İpi uzun çekerek, arasından geçiriyoruz ve sıkı iğne ile birleştirerek 2 tane örümceklerimizi yapıyoruz. Diğer yuvaya da aynı şekilde 4 badem yaparak motifimize devam ediyoruz.

Derya Baykal şal yapımı devamı için videomuzu izleyerek devam edebilir, örümcek ve badem yapımlarını da detaylıca öğrenebilirsiniz.

Evet hanımlar siz de göz nuru işlerinizi satarak, ailenize ekonomik anlamda destek olmak istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olarak satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik için de BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Tunus İşi Kolay Bebek Yeleği Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde 3, 5 numara Tunus tığı ve bebe yünü hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.