logo
logo

Pembe Fırfırlı Kız Bebek Patik Yapılışı- Videolu Anlatımı

Pembe Fırfırlı Kız Bebek Patik Yapılışı- Videolu Anlatımı
Spread the love

Pembe Fırfırlı Kız Bebek Patik Yapılışı- Videolu Anlatımı

Kolaylıkla örülebilecek olan pembe fırfırlı kız oldukça zarif bir tasarım olarak ilgi çekmektedir. Mavi ve beyaz renkler de kullanılarak aynı örgü modeli erkekler için de tercih edilebilmektedir. Fırfırların üzerine eklenecek olan fiyonk ile de daha güzel bir hale gelecek olan modeller olarak da adlandırılacaktır.

Fırfırlı patik modellerine dair örme işlemlerine patik tabanından başlayabilirsiniz. Patik yanlarını pembe ile yapıp üst bölmelerinde ise beyaz rengini kullanabilirsiniz. En son olarak ise ile patiği tamamlamak da mümkün olabilecektir.

Kız bebekler için patik yanlarına çiçek düğmeler eklenebilmektedir. Erkek bebeklerde ise çiçek düğmelerin yerine papyon ya da farklı düğme seçenekleri kullanılabilmektedir. 6-9 aylık bebeklere uygun olan bu patikler bu sayede ortaya çıkabilmektedir.

2 renk 100 marka beyaz pembe ip ile 3 numara tığ bu tip patiklerin kullanımında gereken materyallerdir. Tığ işi fırfırlı bu patik modellerini ortaya koymak adına bu malzemelere gereksinim duyulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği - Video Anlatımlı başlıklı makalemizde bebek örgü modelleri, bebek yeleği ve haraşo tekniği hakkında bilgiler verilmektedir.

Hanımlar, bu model tarifine bakmadan geçmeyin!!! TIKLAYIN!!!  Karanfil Desenli Tunus Patik Yapımı- Videolu Anlatımlı

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz