Alüminyum Folyo ile Dekoratif Gül Yapımı

0 68

ALÜMİNYUM FOLYO İLE DEKORATİF GÜL YAPIMI

Bu yazıyı incelediğimize göre pek çoğumuz dekoratif ürünlerimizi mağazadan almak yerine kendi tasarımlarımızı ortaya koyarak hem masraf etmeyerek hem de özgün tasarımlar yaratarak evimizi süslemeyi tercih ediyoruz. Aklınızın ucundan bile geçmeyecek türden malzemelerle kolaylıkla yaratıcı el yapımı süsler yaratmak mümkün. Bu yazımızda her evde bulunan alüminyum folyo ile gül yapımından bahsedeceğiz ve dikkat edilmesi gereken püf noktaları resim destekli olarak anlatacağız.

Öncelikle alüminyum folyoyu gül yapacak biçimde belirlediğimiz ölçülerde kesiyoruz ve çiçeklerimizi oluşturuyoruz. Daha sonra bir sepet hazırlıyoruz ki bu sepeti de elde yapmak isterseniz sepet anlatımlarımıza göz atabilirsiniz. Çiçeklerimizi tamamladıktan sonra sepet içine iliştirme işlemine başlıyoruz. Ayrıca dilerseniz gül yapraklarını renklendirmek için yağlı boyalardan faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğraflardan alüminyum folyodan gül yapımı aşama aşama anlatımına ulaşabilirsiniz ve daha fazla dekorasyon için diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Keçeden Ağaç Yapımı başlıklı makalemizde dekoratif, el yapımı ve keçe cüzdan hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.