Dekoratif Mumluk Yapımı – Videolu Anlatım

0 55

DEKORATİF MUMLUK YAPIMI

Kadeh şişelerinizi desenli kağıtlar ile birleştirerek harika ve şık mumlukları masrafsızca evde tasarlayabilmeniz mümkün. Desenini kendiniz belirlediğiniz kağıtlar ve şarap kadehleriniz ile elde edebilirsiniz. Sadece şarap kadehleri ile değil veya çeşitli boyutlarda bardakları kullanarak da dekoratif mumluklar yapabilirsiniz.

İçine mum da koyulduğu zaman kağıtların desenini yansıtması ve loş bir hava yaratması ayrıca çok hoş bir görüntüye yol açıyor. Mumlukları yaptıktan sonra ayrıca bir parıltı isterseniz kağıtların üzerine yapıştırıcı yardımıyla sim sabitleyebilirsiniz.

Aşağıdaki resimli anlatım vasıtasıyla dekoratif el işi mumluk yapımı aşamalarına ulaşabilir ve arzunuza göre dekorasyonunuzu kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Daha fazla ev yapımı dekorasyon işleri için sitemize ve galerimize göz atmayı, resimli ve videolu anlatımlarımızı incelemeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Tahta Kaşıklardan Ayna Süsleme başlıklı makalemizde Dekorasyon fikirleri, el işi ve kapı süsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.