ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Bebek Patiği

Patiği

Sevgili hanımlar, küçük prens ve prenseslerimizi daha da güzelleştirmek ve ayaklarının bu soğuk kış günlerinde üşümesini engellemek için bugün Derya Baykal yapımı ile çok şık bir yapacağız.

Derya Baykal Bebek Patiği

Derya Baykal Bebek Patiği Yapımı

Patiğimizin yapılışına başlamak için 33 şişe atarak, 1 sıra düz örüyoruz. Tam ortadaki ilmeğin iki yanından 3 sıra artırırken başta da 2. ilmeği artıyoruz. Ortaya kadar düz örüyoruz. Ortaya geldiğimizde sağ ve sol yanından artırmaya yapıyoruz. 45 oluncaya kadar böyle örüyoruz. Daha sonra düz örüyoruz. Tabanımızı oluşturarak bu patiğimizde herhangi bir dikiş bulunmasına izin vermiyoruz.  Derya Baykal bebek patiği yapılışının devamı için videomuzu izleyebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Tığ İşi Şirin Bebek Babet Patik Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım

Siz de hanımlar, el emeği ve göz nuru ürünlerinizi tanıtmak ve satışını geçekleştirmek istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olabilirsiniz. Grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Derya Baykal Bebek Patiği Derya Baykal Bebek Patiği Derya Baykal Bebek Patiği Derya Baykal Bebek Patiği Derya Baykal Bebek Patiği Derya Baykal Bebek Patiği Derya Baykal Bebek Patiği

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri başlıklı makalemizde bebek , Derya Baykal ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı