Dekorasyon

Keçe Servis Takımı Modelleri

Spread the love

Yepyeni modelleri ile renk renk, çeşit çeşit mevcut. Ev hanımların gözdesi haline gelen bu , sofralarınızı süsleyecek. Kimisi kendi isteğine göre tasarımlar yapabilir, kimisi ise internetten online satış yapan sitelerden satın alabilirler.

Keçe Servis Takımı Modelleri

Keçe Servis Takımlarının Renk Uyumu

Keçenin sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Keçe tamamen yünden elde edilmiştir. Günümüzde de keçeler hayatımıza girmiştir. Birçok ev eşyalarımız da mevcuttur. Keçenin bir diğer özelliği ise kışın sıcak yazın serin tutması avantaj sağlıyor. Mutfak, banyo, çocuk odaları gibi birçok yerlere göre keçelerden süs eşyaları tasarlanıyor. Tasarımlardan önce sizin ne kadar çok istediğiniz önemlidir. Bu sayede istediğiniz keçe servis takımı tasarlanabilir. Keçeler dikiş makinesi yardımı ile daha kolay hazırlanabilir. Bu tasarımları daha çok abartmak isteyenler, çeşit çeşit, renk renk, boncuklarla süsleyebilirler.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  IKEA Çalışma Masası Modelleri

Keçe Servis Takımı Modelleri

Tercihlere göre kurdele süslemesi, tül, çiçek ve değişik ürünlerle de güzel bir iş ortaya çıkabilmektedir. Bu ürünleri güzel ve taşmayacak şekilde yapıştırmakta çok önemlidir. Aksi takdirde hazırlanan emeğin boşa çıktıklarını görebilmektedirler. Anaokuluna giden öğrencilerin kullandıkları yapıştırıcılar, keçe kumaşını yapıştırmaz. Kumaş yapıştırıcısı kullanmak daha fazla önerilmektedir. Tek renk takımları kullanabilecekleri gibi rengârenk seçimler de mevcuttur. Beyaz mutfak eşyalarına daha çok yakışan bir renk olan kırmızı, aşkı simgeler.

Keçe Servis Takımı Modelleri

Rengin çekiciliği keçe servis takımlarınıza da yansıyacak. Misafirlerinizi ağırladığınız andan itibaren hemen dikkatleri yemek masanıza çekeceklerdir. Mavi renk kullanımını çok önerilmemektedir. Çünkü mavi renk, iştah kapatıcı özelliğe sahiptir. Kilo sıkıntısı olmayan insanların mavi renkten kaçınmaları gerekir. Yeşil rengin rahatlatıcı bir özelliği bulunuyor. Yeşil renk sinir sisteminize çok yardımcı olan bir renge sahiptir. Yeşil rengi keçe servis takımlarında da çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kırmızı rengin çekiciliği olduğu gibi mor renk ise asaleti simgeler.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  2019 IKEA Mutfak Masası Modelleri


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı