Örgü Battaniyeye Astar Nasıl Dikilir?

Örgü Battaniyeye Astar Nasıl Dikilir?

0 32

Örgü Battaniyeye ?

Sevgili hanımlar, şimdi örgü battaniyeye astar nasıl dikilir sorusunu cevaplamaya çalışacağım. Özellikle kışın doğan bebekler için sıcak tutması nedeniyle tercih edilir. Ya becerikli hanımlarımız örer ya da satın alırlar. Ama yeni doğmuş bir bebek için en iyisi pamuklu astarlı olduğunu da düşünüyorum. Çünkü pamuklu kumaş terletmediği gibi üşütmez de, aynı zamanda kolay bir kumaş olduğu için yıkaması da oldukça kolaydır.

Örgü Battaniyeye Astar Nasıl Dikilir?

Yeni doğacak bebeğiniz yünün sıcaklığından vazgeçmek istemiyorsanız, örülmüş olan battaniyeye astarı kendiniz kolaylıkla geçirebilirsiniz. Öncelikle pamuklu kumaşınızı battaniye ölçüsünde alın ve yıkayın. Aldığınız kumaşı battaniyeye teğelleyin ve gizli dikişle kenarları kıvırarak dikin. Eğer dikiş konusunda da acemi iseniz, örgü battaniyeye astar nasıl dikilir sorusuna cevap olarak videomuzu izleyebilirsiniz.

Ayrıca el emeği ve göz nuru işlerinizi Facebook grubumuz üzerinden üye olarak satışını yapabilirsiniz. Üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Örgü Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde 3, 5 numara ve çocuklar için hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!