Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Yapılışları – Videolu Anlatım

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Yapılışları - Videolu Anlatım

0 161

Yapılışları

Örgü bebek battaniyesi modelleri ve yapılışları ile ilgili olarak sevgili hanımlar, çok kolay bir yapacağız. Hiç örgü bilmeyen hanımların bile kolaylıkla yapabileceği bu battaniyemizi şişle örüyoruz. Hatta bu örnekle yelek, hırka ya da bere, boyunluk gibi farklı örgülerde örebilirsiniz.

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Yapılışları

Orta kalınlıkta bir bebe ipi ve 3 numara şişle örneğimizi yapacağız. Örneğimiz sayısı 3’ün katları olacak şekilde belirlenmelidir. İlk ilmeği diğer şişe örmeden geçirip, . ilmeği örerek geçiriyoruz. Daha sonra sayarak, ilmeğin içinden geçirerek bir oluşturup, iki ilmeği örüyoruz. 2.ilmeği ise bırakıyoruz ve sıra bitene kadar bu şekilde örüyoruz. Örgü bebek battaniyesi modelleri ve yapılışları ile ilgili detayları görmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Sevgili hanımlar, örgü örmeyi seviyorsanız ve ek gelir elde etmek istiyorsanız da, bu ördüğünüz ürünlerinizi Facebook grubumuz üzerinden satışa sunabilirsiniz. Facebook grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Örgü Battaniyeye Astar Nasıl Dikilir? başlıklı makalemizde astar nasıl dikilir, el örgüsü battaniyeler ve örgü hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!