OyalarVideo Galeri

Serum Halkalı Çiçek Modelleri-Videolu Anlatım

Modelleri – Videolu Anlatım

Evet hanımlar, sıra dışı bir iplik oyasını gerçekleştirmek ve çiçek modellerini eşarp kenarlarında tutmak adına bir çalışma yapabilirsiniz. Çeyizlik ya da kullanılacak olan bu tip küçük ile zevkinizi diğer kadınlara da gösterebileceksiniz. Son derecede basit olmasına rağmen oldukça şaşalı bir görüntüyü de sağlayabilirsiniz.

Serum halkalı çiçek oyası yaparken tercihlerinde bulunmalısınız. Bundan sonra da 2. sırada var olan oyada da yaprakları meydana getirmek için çime oyasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki sıradan sonra çiçeklerin diğerlerinde daha büyük olmasından ötürü de 2 sıra sık iğne ve de yaparak bu işlemi kolay bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Demiryolu Bebek Yeleği Modeli - Videolu Anlatım

Göze hoş gelen serum halkalı çiçek modellerini meydana getirmek adına 22.5 numara , 78 no ip ve Altınbaşak yeşil renkli 4 no ip gerekecektir. Bu malzemeleri aldıktan sonra sık iğne ve pimpirik işlemelerini gerçekleştirerek son derecede basit bir oya tekniği ile yazma ya da eşarpları bambaşka bir havaya bürüyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dizi Boncuklar Örgü Motifi Kibar Örnek Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı