Serum Halkalı Çiçek Modelleri-Videolu Anlatım

0 252

Serum Halkalı – Videolu Anlatım

Evet hanımlar, sıra dışı bir iplik oyasını gerçekleştirmek ve çiçek modellerini eşarp kenarlarında tutmak adına bir çalışma yapabilirsiniz. Çeyizlik ya da kullanılacak olan bu tip küçük çiçek modelleri ile zevkinizi diğer kadınlara da gösterebileceksiniz. Son derecede basit olmasına rağmen oldukça şaşalı bir görüntüyü de sağlayabilirsiniz.

Serum halkalı çiçek oyası yaparken tercihlerinde bulunmalısınız. Bundan sonra da 2. sırada var olan oyada da yaprakları meydana getirmek için çime oyasını gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki sıradan sonra çiçeklerin diğerlerinde daha büyük olmasından ötürü de 2 sıra sık iğne ve de yaparak bu işlemi kolay bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Göze hoş gelen modellerini meydana getirmek adına 22.5 numara tığ, 78 no ip ve Altınbaşak yeşil renkli 4 no ip gerekecektir. Bu malzemeleri aldıktan sonra sık iğne ve pimpirik işlemelerini gerçekleştirerek son derecede basit bir oya tekniği ile yazma ya da eşarpları bambaşka bir havaya bürüyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dizi Boncuklar Örgü Motifi Kibar Örnek Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde motif, örgü modeli ve örgü tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.