OyalarVideo Galeri

Sıralı Çam Modeli İğne Oyası Yapımı – Videolu Anlatım

Sıralı İğne Oyası Yapımı

Sıralı çam modeli iğne oyası, iğne oyasına yeni başlayacak olan hanımların rahatlıkla yapacağı bir olmakla birlikte biraz da sabırlı olmayı gerektirir. Biz oyamızı yaparken yaprak kısımlarını yeşim renkle yapmayı tercih ederken ağaçlar için iki farklı renk kullandık. Siz ağaçlar için farklı renklerde kullanabilirsiniz.

İğne oyamızın yapımına geçmeden önce yazmanın kenarlarını yapıyoruz. Yaptığımızın zürafaların ilkine batarak ipimizi düğümlüyoruz ve ikinci zürafanın üstüne 1 tane zürafa yapıyoruz. Yapılan zürafanın içine batarak geri dönüyoruz. Döndükten sonra tane sinek kanadı yapıyoruz. (Sinek kanadı için pırpır yapıp, içine batıyoruz.) Sinek kanatlarını yaptıktan sonra 5 tane zürafa yaparak çam ağaçlarının yapımına geçiyoruz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Tek Sıra Tırtık Boncuk Oyası Açıklamalı Model - Videolu Anlatım

Çam ağacı yapımı ve ile ilgili diğer detayları öğrenmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , ve zürafa hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı