logo
logo

Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği – Video Anlatımlı

Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği – Video Anlatımlı
Spread the love

Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay – Video Anlatımlı

Bebekler için son derece uygun olan arasında yer alan şiş örgülü tasarımlar oldukça kolay bir biçimde meydana getirilebilmektedir. Yakadan örülmeye başlanacak olan bu bebek yeleği modellerinde 100 gram 1 yumak ip, ve 4 numara örgü şişlerine gerek vardır.

65 ilmek atılarak başlanacak olan yeleğin sıfır yakası içerisinde uygulanacaktır. İlmeklerin sık atılmaması da tavsiye edilerek boğazı rahatsız etmesini de engelleme durumu ortaya çıkacaktır.

Daha küçük bir bebek yeleği meydana getirmek isteyecekler için örgü şişlerin yerine tercihleri de ortaya çıkabilmektedir. Küçük bebeklerin daha rahat giyip çıkarabilecekleri bir modele de böylelikle sahip olunabilir. Yelek kısmı tamamlanması halinde sıra yaka bölümüne de gelecektir. Yaka bölmesine başlangıç olarak 7 ilmek haraşo atılabilecektir. Böylelikle sarı renkli bebek örgü modelleri de ortaya çıkabilecektir. 0-3 aylık bebeklere göre de oldukça ideal bir kıyafet biçimi olarak da görülebilecek seviyede de yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Baş Örtüleriniz İçin İplik Oyası Tarifi - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde anne oyası, baş örtü oyası ve çiçekli model hakkında bilgiler verilmektedir.

Hanımlar, bu model tarifine bakmadan geçmeyin!!! TIKLAYIN!!!  Sıralı Çam Modeli İğne Oyası Yapımı - Videolu Anlatım

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz