Örgü Modelleri

Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği – Video Anlatımlı

Spread the love

Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği – Video Anlatımlı

Bebekler için son derece uygun olan örgü tasarımları arasında yer alan şiş örgülü tasarımlar oldukça kolay bir biçimde meydana getirilebilmektedir. Yakadan örülmeye başlanacak olan bu bebek yeleği modellerinde Himalaya Everyday Bebe Lux 100 gram 1 yumak ip, ve 4 numara örgü şişlerine gerek vardır.

65 ilmek atılarak başlanacak olan yeleğin sıfır yakası içerisinde haraşo tekniği uygulanacaktır. İlmeklerin sık atılmaması da tavsiye edilerek boğazı rahatsız etmesini de engelleme durumu ortaya çıkacaktır.

Daha küçük bir bebek yeleği meydana getirmek isteyecekler için örgü şişlerin yerine misinalı şiş tercihleri de ortaya çıkabilmektedir. Küçük bebeklerin daha rahat giyip çıkarabilecekleri bir modele de böylelikle sahip olunabilir. Yelek kısmı tamamlanması halinde sıra yaka bölümüne de gelecektir. Yaka bölmesine başlangıç olarak 7 ilmek haraşo atılabilecektir. Böylelikle sarı renkli bebek örgü modelleri de ortaya çıkabilecektir. 0-3 aylık bebeklere göre de oldukça ideal bir kıyafet biçimi olarak da görülebilecek seviyede de yer almaktadır.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Bir Patik Modeline İnci Bu Kadar mı Yakışır? – Videolu Anlatım


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı