Son Kare Modelli Hamam Lif Modeli Tarifi – Videolu Anlatım

1 277

Son Kare Modelli Hamam Tarifi – Videolu Anlatım

Maksimum 2 saat içerisinde öreceğiniz hamam lifleri hem güzel bir görüntüye sahip olacak hem de işlevi bakımından da oldukça kullanışlı olarak dikkat çekecektir. Kolay kolay yıpranmayan bu lif modeli yıpransa bile kısa bir süre içerisinde yeniden yenisini önerebilmek de mümkün olacaktır.

7 numaralı tığ kullanılarak yapılan son kare modelli aynı zamanda 4-5 farklı ip modelinden meydana gelen bir işlem olarak görülebilecektir. Bu modelleri yapmak da son derecede kolay bir biçimde de etkin kalmaktadır. Kutu tekniği ile meydana gelen söz konusu lifler oldukça basit bir yöntemle gerçekleştiğinden dolayı da kısa bir süre içerisinde gerçekleşebilecektir.

Banyolarda işlevselliğini gösterebilecek biçimde yapılacak olan hamam lif modeli üst üste fıstık yapılması ile başlanabiliyor. Beşli fıstıkların aynı renkte yapılmasından sonra bu işlem farklı farklı renkle tekrarlanacaktır. Daha sonra yapılan bu desenler birleştirilerek hamam lifi kısa bir süre zarfında elde edilen bir unsur olarak da kendini gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği - Video Anlatımlı başlıklı makalemizde bebek örgü modelleri, bebek yeleği ve haraşo tekniği hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. saniye diyor

    Güzel bir lif örneği olmuş. Bende elimdeki işi bitirip hemen başlayacağım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.