El İşleriVideo Galeri

Son Kare Modelli Hamam Lif Modeli Tarifi – Videolu Anlatım

Son Kare Modelli Hamam Tarifi – Videolu Anlatım

Maksimum 2 saat içerisinde öreceğiniz hamam lifleri hem güzel bir görüntüye sahip olacak hem de işlevi bakımından da oldukça kullanışlı olarak dikkat çekecektir. Kolay kolay yıpranmayan bu lif modeli yıpransa bile kısa bir süre içerisinde yeniden yenisini önerebilmek de mümkün olacaktır.

7 numaralı tığ kullanılarak yapılan son kare modelli aynı zamanda 4-5 farklı ip modelinden meydana gelen bir işlem olarak görülebilecektir. Bu modelleri yapmak da son derecede kolay bir biçimde de etkin kalmaktadır. Kutu tekniği ile meydana gelen söz konusu lifler oldukça basit bir yöntemle gerçekleştiğinden dolayı da kısa bir süre içerisinde gerçekleşebilecektir.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Gazete Kağıdından Sepet Örgüsü Yapımı - Videolu Anlatım

Banyolarda işlevselliğini gösterebilecek biçimde yapılacak olan hamam lif modeli üst üste yapılması ile başlanabiliyor. Beşli fıstıkların aynı renkte yapılmasından sonra bu işlem farklı farklı renkle tekrarlanacaktır. Daha sonra yapılan bu desenler birleştirilerek hamam lifi kısa bir süre zarfında elde edilen bir unsur olarak da kendini gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Şiş Örgü ile 0-3 Aylık Kolay Bebek Yeleği - Video Anlatımlı başlıklı makalemizde bebek , bebek yeleği ve haraşo tekniği hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı