Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı – Resimli Anlatım

0 400

Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı – Resimli Anlatım

Anneannelerimizin, annelerimizin veya biz hanımların bebekleri için kış aylarında en çok tercih ettiği tığ işi bebek hırkaları yapımı kolay olduğu kadar ortaya çıkan ürünler de hem dayanıklı hem de bir o kadar kullanışlıdır.

Bebekler için örgü kıyafetler yaparken özellikle gözden kaçırılmaması gereken konu doğru malzemeden ip seçimidir. Eğer kalitesiz sentetik ipler tercih ederseniz bebeğinizin veya çocuğunuzun cildinde alerjik reaksiyon yaratabilir ve tahriş olmasına sebep olabilir.

Bebek kıyafetleri yaparken özellikle %100 koton malzemeden iplikler tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz. Örgü bebek hırkaları için dilerseniz kendi seçiminize göre düğmeler de ilave edebilir ve tasarımı isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız resimli anlatımdan faydalanarak siz de örgü bebek hırkası modelini öğrenebilir, eklemeler yaparak kendi tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Daha fazla örgü, el işi ve dekorasyon fikri için sitemizde bulunan el işi ve örgü kategorilerine göz atabilir, dekorasyon fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım Tığ İşi Bebek Hırkası Yapımı - Resimli Anlatım

 

Bir önceki yazımız olan Tel ve Tül Malzemeden Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.