El İşleriVideo Galeri

Bebek Elbisesi Örgü Modelleri Yapılışı – Videolu Anlatım

Fedakar ve sevgi dolu hanımlar, gününüzün güzel geçmesi dileğiyle bugün bebek elbisesi örgü modelleri yapılışı üzerinde çalışmamızı birlikte yapacağız. Yapacağımız elbisemiz 2-4 yaş arasındaki kızlarımız için kaban olarak da kullanabilirsiniz. Kullanacağımız malzemeler tabi ki Alize Happy Baby marka ip ve 2 numara bir olarak sıralayabiliriz.

Bebek Elbisesi Örgü Modelleri Yapılışı

75 tane çekerek bebek elbisemizin yapılışına başlıyoruz. Her bir zincirimize sıkı batarak, roba çalışmamızın hazırlık bölümünü yapıyoruz. 1 tane çekerek arka yöne dönüyoruz ve ilk deliğe batarak 2’li yapıyoruz. 15 tane 2’li yaparak 1 zincir çekiyoruz ve aynı deliğe batarak 1 tane 2’li yapıyoruz. Bebek elbisesi örgü modelleri yapılışı için devam etmek adına videomuzu seyredebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Cüzdan Dikimi - Resimli Anlatım

Eğer siz de örgülerinizi satmak istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olarak, ürünlerinizi satabilirsiniz. Grubumuza üye olmak için de BURAYA TIKLAYIN!

 

Bir önceki yazımız olan Bebek Şapkası Örgü Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde bebe yünü, bebek şapkası ve örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı