Örgüler

Bebek Patiği Örme Amugurimi – Videolu Anlatım

PATİĞİ ÖRME AMUGURİMİ – VİDEOLU

Kışın bebeklerimize ördüğümüz patiklerin haddi hesabı yok. Ancak artık farklı ve emek isteyen bir patik örmek istediğinizi duyar gibiyim. 3-4 renkten oluşan, düğme süslemeli aşırı detaylı bu çok hoşunuza gidecek. Aşağıya amugurimi videolu anlatımını koyacağız.

Videomuz İngilizce diline sahip ama o kadar detaylı ki dinlemeden izleseniz dahi çok kolay örebilirsiniz. Üstelik bu modelden sonra kendi yaratıcılığınızı geliştirerek çok farklı modeller üretebilirsiniz.

Renkli ipler aracılığı ile ikili ve tekli zincirli trabzanlar ile ördüğünüz bu bebek patikleri çok şirin. Ancak kalın kullanılarak örüldüğü için sizde türünüze dikkat ediniz.

Videoyu izleyerek hemen görseldeki gibi bir patik elde edebilirsiniz ancak kullanmayacaksanız bebeğinizin ayak ölçüsünü alın ve ona göre takip edin.  Verimli bir sonuç alabilmeniz açısından size kalın ip kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Bebek Patik Modelleri Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Tığ ile Bayan Patiği Örme - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde nasıl örülür, patik ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı