Kolay Örgü Motifi Yapımı – Videolu Anlatım

0 2.444

Kolay Örgü Motifi Yapımı – Videolu Anlatım

Hemen her ürününüz için tercih edebileceğiniz bu en çok örgü lifler ve örgü bebek kıyafetleri için kullanılıyor. Hele ki ebruli ip kullanırsanız modelin akışı göz alıcı bir hale geliyor.

Lif deyip geçmemek lazım çünkü özellikle renkli iplerle bu motif kullanıldığında ortaya harika lifler çıkabiliyor. Sadece lif değil için de tercih edilebilecek bir model çünkü özellikle bebek ayaklarında meydana gelen kaşıntılar için seyrek bir model olması bebeklerin rahatsız olmamasına sebep olacaktır.

Bu motif ile yapacağınız örgü yastık veya minder kılıfları da rahatsızlık vermeden kullanışlı olacaktır. Motifi yerine göre püsküllü iplerle de kullanabilir ve modellerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Aşağıda sizin için detaylı örgü motifi yapımı anlatım videosu paylaştık dilerseniz diğer kategorilerimizi de inceleyerek pek çok örgü modeline ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Çan Çiçeği Motifi Nasıl Örülür? - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Bebek kıyafetleri, el işi bebek elbiseleri ve el işi yastık kılıfları hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!