El İşi

Çiçek Desenli Şal Modeli Nasıl İşlenir? Videolu Anlatım

Spread the love

ÇİÇEK DESENLİ ŞAL MODELİ NASIL İŞLENİR

Sonbahar ve kış ayları için örgü şal modelleri çok tercih edilmeye başlandı ve genellikle hanımlar şallarını evde yapmayı tercih ediyorlar. Dilediğiniz modele ve renklere göre kendi şalınızı kendiniz yapmanız çok kolay. Örgü panço yapımı anlatımlarımız ile kolayca kendi zevkinize göre ve fazla masraf etmeden kendi tasarımlarınızı geliştirmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Çiçek desenli şal modeli için tavsiyemiz yumuşak ip kullanmanızdır çünkü motifimiz seyrek olduğundan dolayı verdiği dökümü kaybetmek istemeyiz. Ortalama olarak şal modelleri için 3 yumak ip kullanılabiliyor fakat ölçülerin artmasına bağlı olarak yumak sayısında artış olabilir.

Örgü panço ve şal modelleri için renk seçimlerinde, kış aylarında giyilecekleri göz önüne alındığında koyu renkler tercih edilmesi elbette ki daha uygun oluyor. Özellikle de seyrek desenli şal modelleri için koyu renkler desenleri ön plana çıkarıyor.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Örgü Cüzdan ve Çanta Yapımı

Çiçek desenli şal modelimizin detaylı anlatıldığı videoya aşağıdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha ilgi çekici motif ve model için örgü kategorimizi inceleyerek anlatımlı örgü videoları ve örnek galeriye göz atabilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı