Derya Baykal Tığ İşleri Yapılışı – Videolu Anlatım

Derya Baykal Tığ İşleri Yapılışı - Videolu Anlatım

1 11

İşleri Yapılışı

Sevgili hanımlar, hem boş zamanlarınızı değerlendirmek hem de ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yapabilirsiniz. Tığ işleri sayesinde battaniyeden hırkaya, yelekten şala çok farklı el işleri yapılabilir. Bugün de sizlerle Derya Baykal tığ işleri modellerinden ‘’’’ yapımını öğreneceğiz. Bu güller sayesinde battaniyelerinizi süsleyebileceğiniz gibi hırka ve yeleklerinizi hatta şapka kenarlarınızı süsleyebilirsiniz.

Derya Baykal Tığ İşleri Yapılışı

Yediveren gülünü yapmak için 3 numara tığ kullanıyoruz ki biraz sıkı olması gerekiyor. 5 zincir çekip bir halka yapıyoruz ve halkanın içine 7 tane 3 zincirli yuvalar hazırlıyoruz. 1 tane sıkı iğne yaptıktan sonra 6 tane 2’li yapıyoruz. Sonra sıkı iğne yaparak diğer yuvaya atlıyoruz. Yine aynı şekilde yaparak toplam 7 yuvayı dolduruyoruz. modellerinden ‘’Yediveren Gül’’ yapımının devamını öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda hanımlar, yaptığınız el işlerinizin satışını gerçekleştirerek gelire dönüştürebilirsiniz. Bunun için ürünlerinizin Facebook grubumuza üye olarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Şal Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde badem, Derya Baykal Şal Yapımı ve Sihirli halka hakkında bilgiler verilmektedir.


1 yorum
  1. banu diyor

    Çok güzel bir anlatım olmuş. Derya ablam seni çok seviyoruz. Canımsın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!