Çocuk Örgü Modelleri Panço Yapımı – Videolu Anlatım

Çocuk Örgü Modelleri Panço Yapımı - Videolu Anlatım

0 108

Çocuk

Hanımlar çocuk örgü modelleri içerisinde yer alan panço yapımı ile kız çocuklarımızı mutlu edeceğiz. Burada yapımını hızlı göstermek için bebek modelini hazırlayacağım ama siz ölçüleri büyüterek, kız çocuklarınıza yapabilirsiniz. Önemli olan kesim yerini ve artırmayı öğrenmek olduğu için onu öğrendikten sonra istediğiniz yaş grubuna göre kolaylıkla yapabileceksiniz. Burada bilmeniz gereken tek şey, tek sayısı ile panço yapımına başlıyoruz. İlmek sayısını belirlerken kafa ölçüsünün yarısı şeklinde başlıyoruz.

Çocuk Örgü Modelleri Panço Yapımı

1 ilmekle başlıyoruz ve 2 sıra örüyoruz. 1 ilmeği aldık ve şişimize bir ilmek atarak, 2 ilmeği düzden birlikte alıyoruz. Yine ayını şekilde yaparak sıra sonuna kadar aynı işlemi uyguluyoruz. Arka sırayı düz olarak örüyoruz. Ortaya büzgülü bir model ortaya çıkıyor. Şimdi panço yapımı için etek bölümüne geçiyoruz. 15 tane ilmeği düz haraşo örüyoruz. 1 tane ilmek dolayıp, 1 tane örüyoruz ve bu şekilde devam ediyoruz. Pançonun yapımının devamı ve detayları için videomuzu izleyebilirsiniz.

Ayrıca el emeği ürünlerinizi satarak değerlendirmek istiyorsanız da Facebook grubumuza üye olarak satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Örgü Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde 3, 5 numara ve çocuklar için örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!