ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Bebek Tulumu

Yapılışı

Sevgili hanımlar, bugünkü modelimiz ise Derya Baykal tulumu yapılışı ve tulumumuzun en önemli özelliği hiç dikiş bulunmamasıdır. Mesela paça kısmına dantelden fırfır yapılarak, kız bebeklerimize daha da süsleyebilirsiniz.

Derya Baykal Bebek Tulumu

3,5 numara şişle 30 atıp, 2 sıra ördükten sonra sağlı sollu 2 bırakarak ilik açıyoruz ve 15 sırada bir bunu tekrar ederek, 4 ilik açıyoruz. 50 sıra bu şekilde örüyoruz. 4 kere 5 ilmeği örerek, 6 ve 7. ilmeği kesip aynı şekilde diğer tarafta da eksiltme yapıyoruz. Bu şekilde ağ kısmını yapıyoruz. Bugünkü Derya Baykal modellerimizden Derya Baykal bebek tulumu yapılışı için devamını öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Şayet hanımlar, siz de el emeği ve göz nuru işlerinizin satışını yapmak istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olabilir ve ürünlerinizin hem tanıtımını yaparak hem de satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun içinse tek yapmanız gereken BURAYA TIKLAYIN!

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Derya Baykal Battaniye Modelleri Anlatımlı

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri başlıklı makalemizde , Derya Baykal ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı