Demiryolu Bebek Yeleği Modeli – Videolu Anlatım

1 686

Demiryolu Bebek Yeleği Modeli – Videolu Anlatım

Özellikle kış ayları için örgü işler kullanacağımız zaman bu ürünleri kendimiz imal etmemiz hem beceri gelişimimiz hem de vakit geçirmemiz açısından çok iyi oluyor. Hatta kimi zaman bu işleri kazanca dönüştürmemiz ve devamlılığını sağlamamız da mümkün. Bugün bu şiş işleri arasından demiryolu bebek yeleği modelinden ve yapılışından kısaca bahsedeceğim ve dilerim ki anlatımlı video, öğrenme konusunda işinizi kolaylaştırır.

Bebek yelekleri arasında en sevdiğim modeller genellikle sık modeller çünkü hem sıcak tutmayı sağlıyor hem de ne kadar yıkanırsa yıkansın desende bir bozulma yaşanmıyor. Fakat yine de elinizi hafif tutmanızda fayda var. Demiryolu bebek modeli de tam bunu karşılayan bir model ve yapımı da oldukça basit. Yalnızca öreceğiniz ölçüye yetecek kadar ip almanız ve bir çift şiş edinmeniz yeterli olacaktır. Renk seçimi tabii ki size kalmış fakat ben bu model biraz sık olduğu için tek renk kullanmayı tercih ediyorum.

Aşağıdaki anlatımlı videodan demiryolu bebek yeleği modeli yapılışına ulaşabilir, daha fazlası için de kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Örgü Kapı Süsü Yapımı - Resimli ve Videolu Anlatım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


1 yorum
  1. elif diyor

    Anneanneam küçükken bana örmüştü bundan… Halen saklarım. Burada görünce çok duygulandım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!