ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri

Sevgili hanımlar eğer biriken ipleriniz varsa Derya Baykal bebek battaniyesi modelleri ile onları değerlendirebilirsiniz. Yazlık bebek battaniyesi yaparak, kışın soğuk günlerini biraz ısıtmaya çalışalım.

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Yapılışı

Battaniyemiz için koton ip kullanıyoruz ve 4 yumak ana renk istiyor, diğer renkleri siz isteğinize göre belirleyebilirsiniz. 6 zincir çekip, 3’lü yapıyoruz ve 3 zincir çekerek boşluğun içine 3’lü yapıyoruz bu şekilde 80 cm örüyoruz. Ölçüyü de isterseniz değiştirebilirsiniz. Böylelikle etek ucunu yapıyoruz. 3 zincir çekerek, yuvaların içini 3’er tane 3’lü yaparak aralarda 1 zincir yaparak, sıra sonuna kadar devam ediyoruz ve Derya Baykal bebek battaniyesi örgü modelleri devamı için videomuzu izleyebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Gelin Modeli İğne Oyası Yapımı - Videolu Anlatım

Evet hanımlar, örgü modelimizden sonra bir haberi daha paylaşmak istiyorum. Eğer yaptığınız el emeği ürünlerinizin satışını gerçekleştirmek istiyorsanız, Facebook grubumuza dahil olarak el işlerinizi satabilirsiniz. Grubumuza üyelik için BURAYA TIKLAYIN!

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Hırka Modelleri başlıklı makalemizde , Derya Baykal ve örgü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı