ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri

Bebek Hırka

Sevgili hanımlar, öncelikle soğuk kış günleri için bebeklerimiz için bir çalışma yapacağız. Her şeyde olduğu gibi hırkalarında minik boyları hem daha sevimli hem de daha şık görünüyor ve bugünde Derya Baykal bebek hırka anlatımlı yapılışı ile kapşonlu bir hırka yapacağız.

Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri

Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Yapılışı

Hırka için daha kalın olan bebe yünlerinden ve 4 numara şiş kullanıyoruz. Koldan başlıyoruz ve arkaya devam ederek, ön parçaları örerek en son diğer kolu örerek bütün halinde bitiriyoruz. 0 ilmekle ilk kolu örmeye başlıyoruz ve her 5 sırada 2 tane artırarak ilmeklerin sayısını 40’a çıkıyoruz. 40 olunca da 20 cm oluncaya kadar örmeye devam ediyoruz. Yani bir kol uzunluğu 20 cm olacak. Sonra 40 ilmeğimizi hem sağına hem de soluna 40 daha atarak, normal örmeye devam ediyoruz.  Derya Baykal bebek hırka örgü modelleri anlatımlı yapılışının devamı için de videomuzu izliyoruz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Mısır Tanesi Örgü Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım

Hanımlar, el emeği ve göz nuru el işlerinizle eşinizin, kendinizin ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra kalan ürünlerinizi Facebook grubumuzdan satarak para da kazanabilirsiniz. Tek yapılması gereken üyelik BURAYA TIKLAYIN!

Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri Derya Baykal Bebek Hırka Örgü Modelleri

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri başlıklı makalemizde bebek battaniyesi, Derya Baykal ve Derya Baykal örgü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı