ÖrgülerVideo Galeri

Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri

Bebek

Merhaba hanımlar, Derya Baykal bebek süveter yapılışını öğrenerek, bebeklerimizi giyerken rahatsız etmeyecek bir süveter yapacağız. Omuz ve yandan düğmeli olan bu süveteri bebeğinizin başından geçirmenize gerek kalmayacak.

Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri

Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri Yapılışı

Orta kalınlıkta bir yünle 5 numara şiş kullanıyoruz ve 50 ilmek süveterimize başlıyoruz. 5 diş ördükten sonra baştan ve sondan 5’er ördükten sonra süveteri düz olarak 19 cm oluncaya kadar örüyoruz. Kolları yapmak için 5’er haraşoları eksilttik ve 8 diş örüyoruz. Kenarlardan 8’er ilmek bırakarak ortadaki 24 ilmeği yaka için eksilttik ve 4 diş örerek, omuzları kapatıyoruz. Derya Baykal bebek süveter modelleri yapılışına yönelik arka kısmının yapılışını öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Örgü Şapka Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım

Sevgili hanımlar, eşinize destek olarak evinizin ekonomisi için katkıda bulunmak adına Facebook grubumuza üye olarak el emeği ürünlerinizi satabilirsiniz. Üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri Derya Baykal Bebek Süveter Modelleri

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Bebek Patiği başlıklı makalemizde bebek patiği, Derya Baykal ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı