Derya Baykal Bebek Yeleği Modelleri Yapılışı – Videolu Anlatım

Derya Baykal Bebek Yeleği Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım

0 36

Yapılışı

Sevgili hanımlar, çok çeşitlilik gösterirken, bugün de yine farklı bir Derya Baykal bebek yeleği modelleri içerisinden seçtiğimiz bir model olan işkembe örneği yapacağız. Soğuk kış günlerinde bebeklerimizin sıcacık kalmasını sağlayarak; hasta olmalarını engelleyeceğiz.

Derya Baykal Bebek Yeleği Modelleri Yapılışı

Bebe yünü kullanarak yapacağımız yeleğimiz için 4 numara şişi tercih ediyoruz. 68 şişlerimize atıyoruz ve kenar patımızı 7 ilmekle yapıyoruz. İşkembe örneğinin yapılabilmesi için sayılarının tek sayı olarak belirlenmesi gerekir. Kalan 61 ilmeğimizle örneğimizi kuruyoruz. 1 ilmeğimizi boş alıp, şişimize 1 doluyoruz ve 1 ters örüyoruz. Bu şekilde sıra sonuna kadar devam ediyoruz. Kenarları ördükten sonra boş aldıklarımızı boş alıp, 2 tane ters örüyoruz. Sıra sonuna kadar yine aynı işlemleri yapıyoruz. Derya Baykal bebek yeleği modelleri devamı için ve yapılışını detaylıca görmek adına videomuzu izleyebilirsiniz.

Sizler de böyle güzel ve şık modellerle el işleri yapıyorsanız, bu el emeği el işleriniz sayesinde Facebook grubumuza dahil olarak para kazanabilirsiniz. Bunun için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Şal Modelleri Resimli Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Derya Baykal, ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!