Derya Baykal Boyunluk Modeli Yapılışı – Videolu Anlatım

Derya Baykal Boyunluk Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım

0 37

Yapılışı

Merhaba hanımlar, yine bir Derya Baykal örgü modeli için bir aradayız ve bugün Derya Baykal boyunluk modeli yapılışını öğreneceğiz. Dikişsiz olarak yapılan bu boyunluk modelimizi, bütün olarak misinalı şiş ile öreceğiz.

Derya Baykal Boyunluk Modeli Yapılışı

Boyunluk yapmak için misinalı şişe 85 ilmek atıyoruz. İlmeklerimizi yukarı doğru çeviriyoruz ve tığ yardımıyla ilmeklerin arasından ilmek alarak sağdaki şişimize ilmekleri çekmeden aktarıyoruz. İlmek sayımızı böylece 170 ilmeğe çıkarıyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken 85 ilmeğin tam olarak çıkarılmasıdır. Daha sonra şişe 1 ilmek dolayıp, 2 ilmeği birlikte ters şekilde örüyoruz ve bu şekilde devam ediyoruz. Derya Baykal boyunluk modeli yapılışı ile ilgili bilgilenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Hanımlar, sizlerde eşinizle birlikte ailenizin bütçesine destek olmak istiyorsanız, Facebook grubumuz üzerinden ürünlerinizi paylaşarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Sepet Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Derya Baykal sepet yapımı, Sihirli halka ve sık iğne hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!