Derya Baykal Sepet Yapımı – Videolu Anlatım

Derya Baykal Sepet Yapımı - Videolu Anlatım

0 29

Sepet Yapımı

Derya Baykal sepet yapımı için penye ipi kullanıyoruz. Bu sepetlerinizi eşyalarınızı koymak için ya da daha da derinleştirerek aksesuarlarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Adı üzerinde sepet olduğu için farklı şekillerde kullanılması mümkün olacaktır.

Derya Baykal Sepet Yapımı

yapıp, 1 çektikten sonra 6 tane sıkı iğne yapıyoruz. Sırayı birleştirip, 1 çekiyoruz. Burada önemli olan batacağınız yerlere dikkat ediyoruz. İkinci sıramızda 6 sıkı iğnemizi her deliğe 2 tane batarak, 12 tane yapıyoruz. Diğer sırada bir çift bir tek yaparak devam ediyoruz. Böylelikle sepetin taban kısmını oluşturuyoruz. 5 sıradan sonra zincir çektikten sonra kez 1 dolayıp, 1 batırarak fıstık oluşturup, topluyoruz ve 1 zincir çekiyoruz. Derya Baykal sepet yapımı devamı için videoyu izleyebilirsiniz.

Siz de hanımlar, göz nuru ürünlerinizin satışını yapmak istiyorsanız, Facebook grubumuza üye olarak, ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

 

Bir önceki yazımız olan Tığ İşi Bebek Örgü Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde bebek , Nako Süper İnci ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!