logo
logo

Gazete Kağıtları Kullanarak Örgü Sepet Yapımı – Videolu Anlatım

Gazete Kağıtları Kullanarak Örgü Sepet Yapımı – Videolu Anlatım
Spread the love

Gazete Kağıtları Kullanarak Örgü Sepet Yapımı

Her gün evimizden onlarca çıkmasına karşın çok az bir kesim bu atıkları amaçlı değerlendiriyor fakat atıkları değerlendirme gün geçtikçe artmakta ve biz de bu yazımızda atık gazetelerden örgü sepet yapımına yer vereceğiz.

Atık malzemelerden el yapımı duvar süsleri ve el işi dekorasyon gibi pek çok alanda ürünler elde etmek mümkündür. Hem atıklarımızı değerlendirmiş oluyoruz hem de kendi tasarımlarımız doğrultusunda çok çeşitli dekoratif ürünler elde ediyoruz. Ayrıca çocukları da el işlerine teşvik etmek onların da yaratıcılığını artıracak ve el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Gazete kağıdı örme tekniği ile sadece sepet değil, ev için pek çok dekoratif ürün tasarlamak mümkün ki bu da sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Aşağıdaki anlatımlı videomuzdan gazeteden örgü sepet yapımına ulaşabilirsiniz ve daha fazla anlatım için galerimize göz atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ajurlu Şemsiye Modeli Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde ebruli ipler, örgü bebek yelekleri ve örgü yastık kılıfları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hanımlar, bu model tarifine bakmadan geçmeyin!!! TIKLAYIN!!!  Baykuşlu Keçe Çanta Yapımı - Resimli ve Videolu Anlatım

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz