Çan Çiçeği Motifi Nasıl Örülür? – Videolu Anlatım

0 407

Çan Çiçeği Motifi Nasıl Örülür?

Bu motif genellikle el işi yastık kılıfları yapılırken tercih edilse de bize göre için de kullanılabilecek çok hoş ve kullanışlı bir modeldir. Özellikle kız bebek elbiseleri için balon elbise modellerinde bu model çok tercih ediliyor.

Çan çiçeği motifini işi olarak işlemek zor gibi görünse de aslında kolay bir modeldir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu modelin en sevdiğim tarafı ise modeli işlerken elinizi sık ya da hafif kullanmanız fark etmeksizin çok tok bir model elde ediyorsunuz.

Kullanacağınız ipi ne için kullanacağınıza göre seçtikten ve belirledikten sonra ip tercihinizi lif ipi veya olarak tercih etmenizde bir sakınca yok. Eğer bebekler için tercih edecekseniz bebek cildine uygun malzemeden üretilmiş bir ip kullanmanızı tavsiye ederiz. için bu motif kullanıldığında ortalama olarak 3 kullanılabiliyor.

Aşağıdaki detaylı videolu anlatımımızdan çan çiçeği motifine ulaşabilirsiniz ve daha fazlası için sitemize göz atmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Yandan düğmeli kolay yeni doğan süveteri yapımı- Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!