El İşi

Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı

Spread the love

Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı

Bugün farklı bir çalışma yaparak kendiniz ya da genç kızlarınız için kullanabileceğiniz Derya Baykal sırt çantası yapımı üzerinde duracağız. Çantamızın sapı ve kapağı için deri malzeme kullandık ve bunu siz de yaptırabilirsiniz. Bunu çanta tamir eden yerlerde yaptırabilirsiniz. İsterseniz der koydurmadan da kullanabilirsiniz.

İnce makrome ipi ve 4,5 numara tığ kullanarak öncelikle tabanını yapmak için sihirli halka yapıyoruz ve baştaki zinciri sayarak 7 tane sıkı iğne yapıyoruz. Sihirli halkayı çekerek küçültüyoruz. Her sıkı iğnenin içine 2’şer tane sıkı iğne yaparak sayıyı 14 ‘e çıkarıyoruz. Üçüncü sırada bir tek ve bir çift sıkı iğne örüyoruz. 15 tek bir çift olana kadar dairemizin devam ediyoruz. Derya Baykal sırt çantası yapımı için videomuzu izleyerek, detaylar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Üç Boyutlu Küp Lif Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım

Evet hanımlar, sizler de böyle yaptığınız el işleriniz varsa onları satarak eviniz için ek gelir elde edebilirsiniz. Ürünlerinizin satışı için Facebook grubumuza üye olabilirsiniz. Üyelik için BURAYA TIKLAYIN!

Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı Derya Baykal Sırt Çantası Yapımı


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı