OyalarVideo Galeri

Güzel Çiçekler İğne Oyası Yapımı – Videolu Anlatım

Güzel Çiçekler İğne Oyası Yapımı

Yazmalarımız için vereceğimiz oya modelimizde baharın simgesi olan çiçeklerin kullanıldığı güzel çiçekler iğne oyası modeli kullanılacak ve oya modelimizde boncuk yer almadığı için hızlı yapmak adına büyük iğne kullanabileceğinizi en başta belirtmek isteriz. İğne oyamızda motiflerin belli olması adına yazmanızın renk tonlarına uygun canlı renkler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Oyamızın yapımına geçmeden önce yazmamızın kenarlarına yapmayı unutmuyoruz. Öncelikle çiçeklerimize geçmeden önce 5 tane yapıyoruz. İlk zürafanın içine bir düğüm atarak kelebek kanatlarına başlıyoruz. Küçük bir zürafa yapıyoruz. Ördüğümüz zürafanın sol kısmına bir düğüm atıyoruz. İkili kelebek kanadı için iki tane yapıyoruz ve bu şekilde kanatlarımıza devam ediyoruz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Derya Baykal Bebek Yelek Modelleri

Kelebek kanatlarımızın ve güzel çiçeklerimizin yapılışı için videomuzu seyrederek detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yelpaze Üçgen Modeli İğne Oyası Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , oya modelleri ve zürafa hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı