Güzel Çiçekler İğne Oyası Yapımı – Videolu Anlatım

0 48

Güzel Çiçekler İğne Oyası Yapımı

Yazmalarımız için vereceğimiz oya modelimizde baharın simgesi olan çiçeklerin kullanıldığı güzel çiçekler iğne oyası modeli kullanılacak ve oya modelimizde boncuk yer almadığı için hızlı yapmak adına büyük iğne kullanabileceğinizi en başta belirtmek isteriz. İğne oyamızda motiflerin belli olması adına yazmanızın renk tonlarına uygun canlı renkler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Oyamızın yapımına geçmeden önce yazmamızın kenarlarına zürafa yapmayı unutmuyoruz. Öncelikle çiçeklerimize geçmeden önce 5 tane yapıyoruz. İlk zürafanın içine bir düğüm atarak kelebek kanatlarına başlıyoruz. Küçük bir zürafa yapıyoruz. Ördüğümüz zürafanın sol kısmına bir düğüm atıyoruz. İkili kelebek kanadı için iki tane kirpik yapıyoruz ve bu şekilde kanatlarımıza devam ediyoruz.

Kelebek kanatlarımızın ve güzel çiçeklerimizin yapılışı için videomuzu seyrederek detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yelpaze Üçgen Modeli İğne Oyası Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde iğne oyası, oya modelleri ve zürafa hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.