ÖrgülerVideo Galeri

Örgü Çocuk Kazak Tarifi – Videolu Anlatım

Çocuk Tarifi

Örgüye yeni başlayan hanımlarımız için çok kolay bir şekilde örülen ve düz şekilde örülüp, yuvarlak yaka yapılan ve 7 ile 9 yaş arası çocukların giyebileceği örgü kazak tarifine geçmeden önce kullanılacak malzemeleri belirtmek istiyorum. Örgü kazak için 2 yumak ile birlikte 4 numaralı misine şiş kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden tığla yapılan örgü şal, , battaniye, ve kazak tariflerinin anlatımını kolayca bulabilirken, şişle yapılan pratik ve kolay tariflerin anlatımı konusunda zorluk çekiyorsanız; bizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Tek parça kazak yapmak için öncelikle yakadan başlanılır. Daha sonra beden ve kollar örülür. En son kol altı ve yanlar dikildikten sonra yaka kıvrımları ile lastikler tamamlanır.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Yandan Saç Örgü Modeli Erkek Bebek Yelek Yapılışı – Videolu Anlatım

Örgü çocuk kazak tarifi detayları ile ilgili bilgileri almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kız Anneleri için Papatyalı Tunus Yelek Yapımı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , model ve motifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı