ÖrgülerVideo Galeri

Örgü Şapka Modelleri Yapılışı – Videolu Anlatım

Yapılışı

Örgü şapka modelleri yapılışı ile ilgili çalışmalarımıza geçmeden önce hanımlar, şapkamızın artırmalı modeli olduğunu belirtmek isterim. Biz şapka yapımı için mavi renk ip kullandık ama siz istediğiniz renk ile şapkanızı yapabilirsiniz.

Örgü Şapka Modelleri Yapılışı

Öncelikle şapkamızın yapımı için yapıyoruz ve içine 18 tane 2’li trabzan yapıyoruz. yaparak iki ucu birleştirip, 3 çekiyoruz. Tığımıza alarak trabzanın arasından geçirerek 2’li trabzan yapıyoruz. Hemen yanındaki trabzana batarak yeni bir 2’li trabzan yapıyoruz. Yine ilmeğimizi alarak trabzanın arkasından geçirerek tığımızı 2’li trabzan yapmaya devam ediyoruz. Bundan sonra örgü şapka modelleri yapılışı için videomuzu izleyerek, trabzanlarının nasıl yapıldığını da öğrenebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Gri ve Pembe Oyanın Yazma Modelinde Uyumu - Videolu Anlatım

Aynı zamanda sevgili hanımlar, Facebook grubumuza üye olarak aile bütçesine katkıda bulunmak adına ürünlerinizi satabilirsiniz. Facebook grubumuza üye olmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Bebek Elbisesi Örgü Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Alize Happy Baby, bebek elbisesi ve örgü modelleri yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı