ÖrgülerVideo Galeri

Üstünden Başlamalı Sarı Fıstıklı Modelli Bere – Video Anlatımı

Üstünden Başlamalı Sarı Fıstıklı Modelli Bere – Video Anlatımı

Tığla örümü gerçekleştirilen üstünden başlamalı sarı fıstıklı modelli bere, kolay bir biçimde yapılarak -4 yaşındaki çocuklar için uygun olacaktır. ve 2 numaralı tığ ile yapılacak olan bu tasarım ile aynı örnek bere yapabilmek de mümkün olmaktadır. Bereye ya da atkıya ponpon ilavesinde bulunmak da bu tasarıma apayrı bir hava katacak olan bir etken olarak görülecektir.

En üstten başlanacak olan bere modelinde 8 adet yapmakla başlayabilirsiniz. 1 zincir ile 4 defa sarılacak olan fıstık yapılması ile bu işlemi sürdürmek mümkün olacaktır. 1 zincir ile yuvaya toplamda 8 adet fıstık yapacak şekilde bu işlemi sürdürün. Ancak başlangıç evresinde 8 yerine 6 fıstık yapımını da gerçekleştirebilirsiniz. 1 adet zincir ile en baştan başlayarak bu şekilde ilerlemeniz gerekmektedir. Bu sayede de sarı fıstıklı bere meydana getirerek çocukların kış ayları içerisinde üşümemesini sağlamak adına bir girişimde bulunarak en ideal modellerden bir tanesini ortaya koyabilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Amigurumi Nasıl Yapılır? Detaylı Resimli ve Videolu Anlatım

Bir önceki yazımız olan Mavi Sürgülü Havlu Oyası - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde havlu oyası, Mavi sürgü ve oya hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı