logo
logo

Üstünden Başlamalı Sarı Fıstıklı Modelli Bere – Video Anlatımı

Üstünden Başlamalı Sarı Fıstıklı Modelli Bere – Video Anlatımı
Spread the love

Üstünden Başlamalı Sarı Fıstıklı Modelli Bere – Video Anlatımı

Tığla örümü gerçekleştirilen üstünden başlamalı sarı fıstıklı modelli bere, kolay bir biçimde yapılarak 3-4 yaşındaki çocuklar için uygun olacaktır. ve 2 numaralı tığ ile yapılacak olan bu tasarım ile aynı örnek bere yapabilmek de mümkün olmaktadır. Bereye ya da atkıya ponpon ilavesinde bulunmak da bu tasarıma apayrı bir hava katacak olan bir etken olarak görülecektir.

En üstten başlanacak olan bere modelinde 8 adet yapmakla başlayabilirsiniz. 1 zincir ile 4 defa sarılacak olan fıstık yapılması ile bu işlemi sürdürmek mümkün olacaktır. 1 zincir ile yuvaya toplamda 8 adet fıstık yapacak şekilde bu işlemi sürdürün. Ancak başlangıç evresinde 8 yerine 6 fıstık yapımını da gerçekleştirebilirsiniz. 1 adet zincir ile en baştan başlayarak bu şekilde ilerlemeniz gerekmektedir. Bu sayede de sarı fıstıklı bere meydana getirerek çocukların kış ayları içerisinde üşümemesini sağlamak adına bir girişimde bulunarak en ideal modellerden bir tanesini ortaya koyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Sürgülü Havlu Oyası - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde havlu oyası, Mavi sürgü ve oya hakkında bilgiler verilmektedir.

Hanımlar, bu model tarifine bakmadan geçmeyin!!! TIKLAYIN!!!  Kar Tanesi Motifi Nasıl Yapılır? - Videolu Anlatım

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz