ÖrgülerVideo Galeri

Yandan Saç Örgü Modeli Erkek Bebek Yelek Yapılışı – Videolu Anlatım

Yandan Saç Erkek Bebek Yelek Yapılışı – Videolu Anlatım

Bayanlar, bugün de sizinle beraber yandan saç modeli yapacağız. Yandan saç örgü modelleri resimli anlatım sayesinde bunu kendiniz daha büyük yaş yelek yapımı içinde uyarlayabilirsiniz. Yeleğimiz bütün olarak da örülebilir ama biz anlaşılır olması için üç parça halinde yapacağız. Çok güzel bu yeleğimiz yakışıklı prenslerinize çok yakışacak. Bizler marka bebek yününün mavi rengini tercih ettik, renk seçimini size bırakıyoruz.

41 ilmek atarak yeleğimizin sağ tarafının yapımına başlıyoruz ve 4 diş haraşo olarak ilmeklerimizi örüyoruz. Şimdi örneği kurmaya başlıyoruz ve ilk 7 ilmeği haraşo olarak örüyoruz. 1 tane ters ördükten sonra 6 tane saç örgüsü için haraşo örüyoruz. 1 tane ters ilmek örüp, 6 ilmek haraşo örüyoruz. İkinci saç örgüsü için yine 1 ilmek ters örgü örüp, 6 ilmek haraşo örüyoruz. 1 ters ilmek örerek geriye kalan 12 ilmeği de haraşo örüyoruz ve yandan saç resimli anlatım için videomuzu seyrederek geri kalan bölümlerine devam edebilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Örgü Kapı Süsü Yapımı - Resimli ve Videolu Anlatım

Ayrıca hanımlar, el emeği ve göz nuru olan işlerinizi Facebook grubumuzdan satışa sunabilirsiniz ve grubumuza katılmak için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Fırfırlı Bebek Elbise Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde bebek elbise modelleri, fırfırlı bebek elbisesi ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı