Örgü Modelleri

Aşk Merdiveni Lif Örgü Modeli Yapılışı

Spread the love

Siz de eğer yumuşak olduğu kadar farklı bir lif örgü modeli yapılışı arayışında iseniz; Aşk Merdiveni Lif Örgü Modeli’’ ile renkleri buluşturarak, istediğiniz modeli yapabilirsiniz. Beyaz renk ip ile zemini hazırlanan modelimizin çiçeklerini rengarenk yaparak, renkler sayesinde siz de keyiflenebilirsiniz.

Yaprak robalı elbise modeli hakkında bilgi almak için tıklayın.

Lif Örgü Modelleri Yapılışı Videolu Anlatımı

Lif örgü modelleri yapılışı videolu anlatımı sayesinde ‘’Aşk Merdiveni Lif Örgü Modeli’’ kolayca yapabilir ve mavi, sarı pembe gibi canlı renkleri tercih ederek, çiçeklerin belirgin olmasını sağlayabilirsiniz.

Öncelikle alt zeminin yapılışına 7 zincir çekerek başlıyoruz ve ilk zincire batarak bir halka elde ediyoruz. 1 zincir çekerek, 3’lü fıstık yapıp kapatıyoruz. 2 zincir çekerek, 3’lü fıstık yaparak tekrar fıstığı kapatıyoruz. Bu şekilde toplam 6 tane fıstık yapıyoruz. İlk yaptığımız fıstığın tepesine dolamadan batıyoruz. 1 zincir çekip, fıstığın tepesine yine 3’lü fıstık yapıyoruz. 1 zincir çektikten sonra yapılan son fıstığın tepesine ve dibine bir fıstık yapıp ikisini birlikte kapatıyoruz. 2 zincir çekip, karşı fıstığın tepesine batarak, 3’lü fıstık yapıp, kapattıktan sonra fıstığın tepesine 1 tane 3’lü fıstık, 1 tane de dibine 1 tane 3’lü fıstık yapıp ikisini yine birlikte kapatıyoruz. 2 zincir aralarda çekiyoruz ama eliniz sıkı ise, 3 zincir de çekebilirsiniz. Lif örgü modelleri yapılışı videolu anlatımı için videomuzu seyrederek, detayları öğrenip uygulayabilirsiniz.

HANIMLAR, BU MODEL TARİFİNE BAKMADAN GEÇMEYİN!!! TIKLAYIN!!!  Tığ ile Bayan Patiği Örme - Videolu Anlatım

 


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı