Derya Baykal Etol Modelleri Yapılışı – Videolu Anlatım

Derya Baykal Etol Modelleri Yapılışı - Videolu Anlatım

0 34

Derya Baykal

Sevgili hanımlar, Derya Baykal etol modelleri yapılışını gerçekleştirmek üzere çalışma yapacağız. Yapılacak olan etol modelimizi gelinliklerin üzerine bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Orta kalınlıkta çift katlı bir ip ve 7 numara şiş kullanarak etolün yapılışını gerçekleştiriyoruz. İki katlı ip kullanmamızdaki amaç, kalıp gibi durmasını sağlamaktır. Ayrıca etolün her iki tarafını da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Derya Baykal Etol Modelleri Yapılışı

20 atıyoruz ve 30 diş örüyoruz. Daha sonra artırma yaparak 20 ilmeği, 46 ilmeğe çıkarıyoruz. 46 ilmeği 4 ters 2 düz şeklinde örüyoruz ve 4 düz örerek sırayı bitiriyoruz. Arka sıralarda da bütün ilmekleri ters olarak örüyoruz ve bu şekilde 1 metre uzunluğunda örüyoruz. Derya Baykal etol modelleri yapılışı ve detaylarına yönelik bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda hanımlar siz de bu ve diğer el emeği ürünlerinizi Facebook grubumuzdan paylaşarak, satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik için BURAYA TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal Boyunluk Modeli Yapılışı - Videolu Anlatım başlıklı makalemizde Boyunluk yapmak, Derya Baykal boyunluk modeli ve Derya Baykal örgü modeli hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!