Çilek Motifi Nasıl Örülür? Videolu Anlatım

0 221

ÇİLEK MOTİFİ NASIL ÖRÜLÜR

Hemen her örgü modeliniz için kullanabileceğiniz çilek motifi genellikle örgü şişi ile örülüyor fakat burada ile örülmüş. Şiş ile yapılan örgü modelleri daha kolay gibi görünse de modelin hızla bitmesi açısından tığ işleri daha çok tercih ediliyor.

Çilek motifini, kullanacağınız renkleri birbirine yine aynı mantıkla ekleyerek tığ ile yapabilirsiniz. Şiş ile yaptığınız herhangi bir modeli daha eğlenceli ve akıcı biçimde tığ yoluyla da yapmanız mümkün. Bebekler için örgü modelleri yaparken tercih ediyorsanız yumuşak iki telli ipi tercih etmenizi öneririz. Çilek motifini yaparken renk seçiminiz sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış, genellikle kırmızı ve yeşil kullanılsa da pembe ve yeşil de birlikte harikalar yaratabiliyor.

Aşağıdaki anlatımlı videomuzdan detaylı çilek motifi nasıl örülür içeriğimizi inceleyebilir ve motifin yapılışı hakkında püf noktalara ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan geniş motif yelpazesi ile pek çok modele göz atabilir, inceleyebilirsiniz. Çok çeşitli seçeneklerine ve anlatımlarına video galerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Nasıl Yapılır? Detaylı Resimli ve Videolu Anlatım başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!